Årets Fosen-konfirmanter

Stadsbygd kirke. Kirken.no/Den norske kirke

Her er årets konfirmanter

Fosenavisa gir deg oversikt over alle årets konfirmanter fra Fosen! Listen viser både kirkelig og humanistisk konfirmasjon.

Bjugn kommune

Jøssund kirke 20. mai

  • Marius Barseth Nygård
  • Elise Lund Sundet
  • Leah Fosseng Traa
  • Halvdan Melum
  • Marcus Sandmo
  • Simen Teksdal Lande
  • Alise Ingolfsen
  • Mette Hagen Mandal
  • Sigve Standahl Sletten
  • Marcus Altø
  • Kristoffer Ratdal Sæther
  • Emma Mandal Leth-Olsen
  • Maria Ramstad
  • Tor-Håkon Amundsen
  • Dennis Sæther Mandal

Nes kirke 21. mai

  • Emma Standahl Skog
  • Stein Kåre Hellem
  • Astor Ness
  • Veronica Breivik

Hegvik kirke 27. mai

  • Thea Emilie Barseth Sigurdsen
  • Bjørn Tore Steen Hansen
  • Julie Karlstad
  • Ola Berg
  • Mia Tårnesvik Melum
  • Andreas Sjøli Mortensen
  • Rasmus Lien
  • Matias Sletten
  • Mariell Breivold Finseth
  • Ingeborg Nygaard
  • Edvard Sjøli
  • Gaute Bjørkmann
  • Martine Berg Sundet
  • Sara Ulset
  • Runar Hovd Berg
  • Birk Finnstø Refsaas

Bjugn kirke 28. mai

  • Tom Erik Onsøien
  • Isak Hansen
  • Nicholas Berg Aune
  • Sander Leth-Olsen
  • Malin Stranden
  • Simen  Aune Morken
  • Emilie Groven

Roan kommune

Roan kirke 3. juni   

  • Henrik Lian Eian
  • Ronja Emilie Halvorsen
  • May Lothe
  • Bjørn Ove Sandmo
  • Ruben Naustan Terning
  • Stian Kosberg Terning
  • Stian Eriksen Øverdal

Ørland kommune

Sjømannskirken i Paris 29. april

  • Nils Rasmus Norset

Storfosna kirke 30. april

  • Ingrid Elise Moen Svendsen

Ørland kirke 6. mai

  • Fredrik Bakken
  • Ulrik Grøntvedt
  • Adrian Grøntvedt
  • Marius Palagi Hoel
  • Markus Alexander Holberg
  • Jonas Hornseth
  • Jenny Kalvå
  • Yared Biniam Kefle
  • Mathias Monstad Lund
  • Arnold Paulsen
  • Liv Marie Rødde Paulsen
  • Thea Røstad Rasmussen
  • Ida Røstad Rasmussen
  • Sunniva Schancke
  • Mikael Sitota Stai
  • Ingrid Natalie Sørgård
  • Karoline Strand Aas
  • Mari Angell-Jacobsen
  • Emma Lund Aune
  • Sander Buhagen
  • Robin Holthe Dahl
  • Sander Frankmo
  • Andreas Fremstad
  • Ida Gjelvold
  • Heine Strøm Gundhus
  • Henrik Haave Hernes
  • Frida Dalehamn Jektvik
  • Karianne Hukkelås Lerstad
  • Emilie Thoresen Singstad
  • Hanna Skogø
  • Tina Skogø
  • Alexander Strømsnes
  • Lea Aarhuus Wiklem

Ørland kirke 7. mai

  • Håkon Sagmyr Bakken
  • Silje Katrin Dahl
  • Martin Grande
  • Hanna Grande
  • Mariell Ulvestad Guldteig
  • Paul Mevlut Halsen
  • Jonas Hoff
  • Arnt-Erik Gilde Hoøen
  • Fredrik Høvik Nausthaug
  • Johannes Rønning
  • Torben Hellan Sundland

Ørland kirke 14. mai

  • Vilde Bakken
  • Andreas Gjerde
  • Sverre Grande
  • Erik Hunshamar Kleppe
  • Martin Kløften
  • Kristine Sollie
  • Rainer Stav

Osen kommune

Osen kirke 4. juni

  • Eline Eide
  • Christoffer Skage Hepsø
  • Brage Hestmo
  • Ole-Håkon Karlsen
  • Mathias Kolstad Leirset
  • Maria Ørsjødal Loeng
  • Linnea Marie Lunde
  • Linn Marthe Osen
  • Thea Elise Osen
  • Emil Nordmeland Rånes
  • Kristine Sandvik Vaabenø

Åfjord kommune

Stoksund kirke 28. mai

  • Arnar Nicolai Grøtting
  • Oddne Hammer
  • Stines Langklopp Svenning
  • Mathias Solberg Ottesen
  • Nicolai Sundgård
  • Lars Martin Skjærvik

Åfjord kirke 4. juni

  • Ronja Børmark
  • Kristoffer Forfod Gjessing
  • Ola Grøtting
  • Kato Haugsnes
  • Karoline Kiran Sagmyr
  • Erik Korsvold
  • Joakim Kvernland Strand
  • Martine Raustein Wiik
  • Maia Skorstad Larsen
  • Katrine Thomassen
  • Sigurd Ugedal
  • Tor Eivind Vingen
  • Håkon Farnes Arnevik
  • Axel Arnevik Stamnes
  • Henrik Bueng
  • Ryan Michael Coyne
  • Lena Harbak
  • Bendik Humstad Normann
  • Ida Marie Hårstad
  • Emilie Benedikte
  • Johansen Varsi
  • David Sebastian Kjenes
  • Kenneth Lien
  • Henning Meier Berdal
  • Simon Nilsen
  • Helle Rømma Kvernland
  • Jørgen Valleraunet
  • Adrian Vold

Rissa kommune

Rissa kirke 6. mai

  • Amanda Engvik
  • Bendik Martinius Larsen
  • Caroline Stoum
  • Christopher August Dyrendahl
  • Elida Lovise Ersøybakk
  • Hege Sæther
  • Ine Kristiansen
  • Ingrid Fissum Solli
  • Joakim Berget
  • John Haugen Overland
  • Lars Trøen
  • Maiken Sunde
  • Maria Nirisrud Solli
  • Marte Solli Stokkaune
  • Oliver Hassel-Hermstad
  • Ruth Elise Falch Kjøde
  • Sigurd Solli
  • Sigurd Sve
  • Sofie Sæther

Rissa kirke 7. mai

  • Daniel Maalø Reksen
  • Emil Dyrendahl
  • Eirik Bromstad
  • Erlend Haugen Borstad
  • Erlend Larsen
  • Frida Vaarum
  • Hallvard Bratseth
  • Henrik Langsæter Rønning
  • John Morgan
  • Dyrendahl Aune
  • Julie Stoum
  • Julia Iris Norøy
  • Linnea Anne Margareta
  • Karlsson Sunne
  • Mats Dyrendahl
  • Thobias Meyer

Ramsvik kirke 14. mai

  • Atle Enebakk
  • Emma Refsnes Prytz
  • Hanne Fiksdal
  • Jarle Christian Lagaard Dahlberg
  • Jonas Aleksander Hanssen
  • Mali Bedin Larsen
  • Ragnhild Genc Hagen
  • Ruben Engan Myhre
  • Simen Aune
  • Stian Mælan Fenstad
  • Stine Dahlen
  • Thomas Johannessen

Hasselvika kirke 21. mai

  • Johan Stranden
  • Malin Hellesvik
  • Oda Torvik

Stadsbygd kirke 27. mai

  • Adèle Roli Lindgjerdet
  • Cathrine Dahle
  • Erlend Hatlen Foss
  • Fredrik Tung
  • Jon Emil Kvidal
  • Karoline Tung
  • Mathias Dahle Schei
  • Richard Neeraas Hermstad
  • Sandra Morken Berg
  • Sara Svarholt

Stadsbygd kirke 28. mai

  • Annbjørg Småvik
  • Daniel Raudberget
  • Johan Kristian Tung
  • Lasse Størdal
  • Maria Roten Westby
  • Marina Måntrøen Marstrander
  • Oliver Vårum Næss

Humanistisk konfirmasjon

Humanistisk konfirmasjon i Bjugn kulturhus 13. mai

  • Mathias Hopstad Bjerve
  • Jårg Sannan Næsset
  • Maria Winsjansen Berg
  • Ragnhild Ulvik Hyllmark
  • Imre Andrè Solli
  • Angelika Merete Skånøy Skarstad
  • Stella Marit Skånøy Skarstad
  • Magnus Lysø
  • Kanyarat Meesanthia Sletvold
  • Julianne Leiseth Mandal
  • Erlend Dybfest
  • Aurora Engen
  • Martin Tamba Solli
  • Tina Stamnes Bjørneset
  • Alexandra Hoff Hoøen
  • Adrian Solem
  • Villemo Øfstaas Paulsen (seremoni i Nittedal)

Humanistisk konfirmasjon i Bojersalen 20. mai

  • Hilde Johanne Flaten
  • Tim Rene Stoum
  • Jette Sofie Nyeng
  • Odin Aas
  • Adrian Langsæther Hagen
  • Casper Andreas Lund
  • Helene Øvergård Elvebakken
  • Gustav Ofstad Foosnes
  • Victoria Angelica Anderssen Knutsen
  • Brage Etnestad Aa
  • Lars Andreas Aune
  • Markus Andre Moen
  • Ingvar Hermstad Landsem
  • Sarah Toth Herringbotn
  • Gustav Brovold
  • Jenny Marie Aasan
  • Adrian Trøa-Stordahl
  • Ronja Victoria Overland
  • Mathias Sand Bremeraunet

Gjør som stadig flere – Følg Fosens eneste gratis avis på Facebook! 

Del videre med venner: 

Kommentèr

Kommentarer